Eladó, üzemeltető adatai:

Cégnév: Baráti Díszfaiskola/Farkas Teodóra E.V.
Cég képviselő: Farkas Teodóra
Székhely: 9081 Győrújbarát, Templomsor u.16.

Adószám: 63152580-2-28

Egyéni vállalkozói szám: 741350 (Kiállító: Győr települési Önkormányzat Jegyzője,Győr,Városház tér 1. Telefon: 96/442 195)

Nyilvántartási szám: 5005158
Szerződés nyelve: Magyar
Bankszámla: 14100275-24375649-01000003

E-mail: info@bdfa.hu
Web: www.baratidiszfaiskola.hu
Telefon: +36 96 317 327 (készletinformáció) +36 30 458 24 76 (hétfő-péntekig 8-18h)

Megvásárolható termékek körének bemutatása

Egynyári és évelő virágok, díszcserjék, díszfák, gyümölcsfák és bokrok, örökzöldek, virághagymák, tápoldatok, virágföldek, dekorációs termékek.

Árak

A web oldalon feltüntetett árak bruttó eladási árak, az ÁFA – t minden esetben tartalmazzák és telephelyünkön értendőek. A készletek tájékoztató jellegűek, kérjük a pontos készletekről érdeklődjön a megadott telefonszámokon, vagy személyesen árudánkban.
Az árváltoztatás jogát fenntartjuk!

Adatkezelés

Az webáruház használata során a Baráti Díszfaiskola részére rendelkezésére bocsátott személyes adatokat bizalmasan kezeli, és nem adja ki további fél számára, kivéve abban az esetben, ha az a kézbesítéshez, házhozszállításhoz szükséges.
A webáruház böngészése folyamán technikai információk kerülnek rögzítése statisztikai célokból. (IP cím, látogatás időtartama, stb). Ezen adatokat a Baráti Díszfaiskola kizárólag jogilag hitelesen indokolt, és alátámasztott esetben adja át a hatóságok részére. A szolgáltatás igénybevételéhez cookie-k engedélyezése szükséges. Amennyiben nem szeretné engedélyezi a cookie-k használatát, letilthatja a böngészője beállításaiban. Cookie-k tiltása esetén a szolgáltatás bizonyos elemei csak részben, vagy egyáltalán nem használhatóak. A cookie egy olyan fájl, amelyet a szerver küld a felhasználó böngészőjének, és amelyet a felhasználó számítógépe tárol. A cookie-ban személyes adat nem kerül tárolásra. A megrendelés folyamán rögzített adatokat a Baráti Díszfaiskola megrendelés teljesítéséhez használja fel. Az egyes informatikai rendszerek által, a webáruház oldalain leadott megrendelésből készült számla adatai a rendelés leadása folyamán magadott adatokkal rögzítésre, és tárolásra kerülnek a hatályos számviteli törvényben meghatározott időszakra. A webáruház böngészése folyamán biztosított hírlevél feliratkozás során megadott adatokat a Baráti Díszfaiskola bizalmasan kezeli, leiratkozás lehetősége minden kiküldött hírlevél alján biztosított, továbbá kérhető a megadott elérhetőségek valamelyikén. Adatai törlését, módosítását bármikor kérheti írásban az info@bdfa.hu e-mail címen. A jelen általános szerződési feltételekben nem szabályozott kérdésekben a polgári törvénykönyv, a távollevők között kötött szerződésekről szóló 17/1999 (II.5.) kormányrendelet, és az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 2001. évi CVIII. tv. rendelkezései az irányadók.

A webáruház oldalainak böngészésével, továbbá megrendelésének rögzítésével elfogadja a Baráti Díszfaiskola általános szerződési feltételeit, továbbá adatkezelési elveit.